sobota, 31 stycznia 2015

Ulubieńcy miesiąca styczeń!

Witam! ♥
Kończy się styczeń, a to oznacza... Że czas na ulubieńców!
Serdecznie zapraszam do przeczytania wpisu i komentowania. Kto wie, może znajdziecie tu coś dla siebie? ;D Zapraszam! ♥
_____________________________


Numer 10
CocoPPa ♥
Jest to aplikacja, dzięki której możecie zmienić sobie ikonki na telefonie ze standardowych na takie bardziej oryginalne.
Obok możecie zobaczyć screeny moich ekranów.
Numer 9
Książka "love, rosie" ♥
Co prawda jeszcze jej nie skończyłam, ale jestem już dalej niż w połowie i bardzo mi się podoba. Momentami wkurzająca, ale i tak cudna *.*
Numer 8
"Smooth criminal" -2CELLOS
(https://www.youtube.com/watch?v=Mx0xCI1jaUM)
To jest po prostu coś niesamowitego! Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Po prostu posłuchajcie.


Numer 7
Zdjęcia ♥
Tak, po prostu zdjęcia. W tym miesiącu wyrobiłam sobie kilka fotografii i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę patrzeć na nie ciągle i ciągle... Naprawdę polecam wam wyrobić kilka zdjęć i postawić sobie w pokoju. To jest lepsze niż przechowywanie zdjęć na komputerze.


Numer 6
Snapchat ♥
... powiedziała Kuinawi, która ostatnio stwierdziła, że nigdy nie założy Snapa XD No, ale jednak założyłam. Nazywam się: kuinawi


Numer 5 
Film "This is it" ♥
Jest to dokument pokazujący ostatnie próby Michaela Jacksona do jego wielkiej trasy koncertowej, która niestety nie odbyła się z powodu śmierci króla popu.


Numer 4
Pamiętnik ♥
Od niedawna piszę pamiętnik. To naprawdę fajna sprawa. Jak już mi się nie chce pisać to myślę sobie, jak fajnie będzie do niego zajrzeć za 30 lat.


Numer 3
Bluza z fesswybitnie "I'm in 99'9% sure I'm Disney Princess"
Boże, jak ja kocham tę bluzę! Strasznie często ją noszę. Jest cieplutka, milutka i bardzo wygodna. Czuje, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. Link do bluzy-> http://fesswybitnie.com/index.php?id_product=983&controller=product . Ja mam akurat szarą :)


Numer 2
Niebieski lakier do paznokci z firmy "Golden rose" ♥
Bardzo dobrze się trzyma i naprawdę dobrze wygląda na paznokciach!


Numer 1
Książka "Mój przyjaciel Michael" ♥
Boże, jakie to jest świetne. Nie jestem nawet w połowie, ale już śmiało mogę stwierdzić, że cała ta książką będzie naprawdę cudowna. Frank Cascio ma wspaniały pogląd na Michaela, znał go lepiej, niż większość ludzi źle piszących o Michaelu. On pisze dobrze, bo Michael był dobry.
A zresztą... Sami przeczytajcie książkę i dowiedzcie się wieeelu rzeczy! ♥


Kolejność ulubieńców NIE MA znaczenia!


Bardzo dziękuję za przeczytanie wpisu, mam nadzieję, że wam się spodobał. Obiecuję, że niedługo zobaczycie tu recenzję jakiejś książki, ponieważ zaczęły się ferie i mam więcej czasu na czytanie. A na razie paaaaa! ♥


Piosenka na dziś-> Jest już w numerze 8!
Cytat dnia: ''Każdy z nas ma swoją własną rzeczywistość albo nawet kilka i czasem trudno orzec, której należy się trzymać.''-Graham Masterton